250 TL VE ÜZER TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

VİTAFLY FLORA'NIN İÇERİĞİNDE NELER BULUNUR?
- Özel ve dengeli hazırlanmış vitaminler ile kanatlılarda büyüme ve gelişme çağındaki yavrular için eşsiz vitamin kaynağıdır. Erginlerde vücut fonksiyonlarının doğru çalışmasına yardımcı olur.
- Propolis, arıların özel olarak bitki özlerinden ürettiği, yüksek besleyici özelliği olan biyolojik üründür. Kanatlılarda büyüme faktörü ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için kullanılır. İçerdiği yüksek enerjiyle güvercinlerde uçuş performansını arttırır.
- Krill's Balık yağı-Omega 3, kanatlılarda oldukça etkili bir büyüme faktörü olup, üreme performansı, bağışıklık yanıtını güçlendirici ve anğlayıcısıdır.
- Sepiyolit, canlı ağırlığını ve yem verimini yükselğ oranını düşürür, bağırsaklarda sindirimi hızlandırır ve yemden yararlanmayı arttırıcı olarak kullanılır.
- Özel olarak kanatlı beslenmesi için özenle hazırlanmıştır ve hem probiyo özellikte bir yem katkısı olup yüksek kalite içerik bulundurur.
- İçerdiği özel biyolojik enzimlerle kanatlılarda güvenli bir sindirim sunar.

VİTAFLY FLORA'NIN SAĞLADIĞI FAYDALAR
- Yüksek oranda sahip olduğu probiyo mikroorganizmalara karşı baskınlık sağlayarak kümesleri tehdit eden hastalıkların gelişmesini engeller. Probiyo
besinlerin sindirimine ve emilimine yardımcı olur.
- Organik enzimlerle sindirim sistemine ek destek sağlar. Böylece aminoasitlerin ve diğer biyolojik maddelerin kana geçişini arınrarak mükemmel bir protein ve enerji kaynağı görevi görür.
- Kanatlılarda yemlerle alınan vitamin miktarları yeterli seviyede olmadığından VitaFly Flora, vitamin eksikliği görülmesi sonucu oluşabilecek kötü senaryoları önler. Vitamin eksikliklerinde, gelişme geriliği, hastalıklara duyarlılığın artması, gür büyüyememe, uçuş performansının düşmesi, yumurta performansının azalması, kasların gelişiminde gerileme, karışık tüylenme, ağız ve solunum yolları dokularında hasar ve böbrek hasarı, raşiürüme isteksizliği, gaganın yumuşaması ve süngerimsi hal alması, göğüs kemiğinin gelişememesi ve omurilik kanalının eğilmesi şeklinde kendini gösterir. Ergin kanatlılarda ise, gözün etraşın genişlemesine yol açabilen peynirimsi sıvı toplanması ile kendisini gösteren öz hasarları bulunur, bu durum beslenme nezlesi olarak bilinir.
- Propolis ve Omega 3 gibi özel biyolojik maddeler sayesinde vücudun bağışıklık sistemini uyararak, gelecek olan her türlü tehdide karşı aktiftir.

ÜRÜN KULLANIM TALİMATI
Tüm Kanatlı Grubunda;
Tamamlayıcı yem olarak 1 kg yeme 1 ölçek (15g) hesabıyla kullanılması tavsiye edilir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden faklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı