250 TL VE ÜZER TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

VİTAFLY FLORA'NIN İÇERİĞİNDE NELER BULUNUR?
 - Özel ve dengeli hazırlanmış vitaminler ile kafes kuşlarında büyüme ve gelişme çağındaki yavrular için eşsiz vitamin kaynağıdır. Erginlerde vücut fonksiyonlarının doğru çalışmasına yardımcı olur.
- Propolis, arıların özel olarak bitki özlerinden ürettiği, yüksek besleyici özelliği olan biyolojik üründür. Kafes kuşlarında büyüme faktörü ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için kullanılır. 
- Krill's Balık yağı-Omega 3, kafes kuşlarında oldukça etkili bir büyüme faktörü olup, üreme performansı, bağışıklık yanıtını güçlendirici ve antioksidan etki sağlayıcısıdır.
- Sepiyolit, canlı ağırlığını ve yem verimini yükseltir, yağ oranını düşürür, bağırsaklarda sindirimi hızlandırır ve yemden yararlanmayı arttırıcı olarak kullanılır.
- Özel olarak kafes kuşları beslenmesi için özenle hazırlanmıştır ve hem probiyotik hem de prebiyotik özellikte bir yem katkısı olup yüksek kalite içerik bulundurur.
- İçerdiği özel biyolojik enzimlerle kafes kuşlarında güvenli bir sindirim sunar.

 VİTAFLY FLORA'NIN SAĞLADIĞI FAYDALAR
- Yüksek oranda sahip olduğu probiyotiklerle sindirim sistemindeki Salmonella ve E.coli gibi  zararlı mikroorganizmalara karşı baskınlık sağlayarak üretimhaneleri tehdit eden hastalıkların gelişmesini engeller. Probiyotikler ve prebiyotikler sayesinde sindirim sistemine ek ikinci bir sistem gibi besinlerin sindirimine ve emilimine yardımcı olur.
- Organik enzimlerle sindirim sistemine ek destek sağlar. Böylece aminoasitlerin ve diğer biyolojik maddelerin kana geçişini arttırarak mükemmel bir protein ve enerji kaynağı görevi görür.
- Kafes kuşlarında yemlerle alınan vitamin miktarları yeterli seviyede olmadığından VitaFly Flora, vitamin eksikliği görülmesi sonucu oluşabilecek kötü senaryoları önler. Vitamin eksikliklerinde, gelişme geriliği, hastalıklara duyarlılığın artması, gür büyüyememe,yumurta performansının azalması, kasların gelişiminde gerileme, karışık tüylenme, ağız ve solunum yolları dokularında hasar ve böbrek hasarı, raşitizm, yürüme isteksizliği, gaganın yumuşaması ve süngerimsi hal alması, göğüs kemiğinin gelişememesi ve omurilik kanalının eğilmesi şeklinde kendini gösterir. Ergin kanatlılarda ise, gözün etrafındaki başın genişlemesine yol açabilen peynirimsi sıvı toplanması ile kendisini gösteren tipik göz hasarları bulunur, bu durum beslenme nezlesi olarak bilinir.
- Propolis ve Omega 3 gibi özel biyolojik maddeler sayesinde vücudun bağışıklık sistemini uyararak, gelecek olan her türlü tehdide karşı aktif tutar.

ÜRÜN KULLANIM TALİMATI
Tüm Kafes Kuşları Grubunda;
Tamamlayıcı yem olarak 1 kg yeme (mamaya) 3 ölçek (15g) hesabıyla kullanılması tavsiye edilir

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden faklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı