150 TL VE ÜZER TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Teslim Politikası
 

Kargo size geldiğinde kargo firması çalışanın yanında kargoyu acıp bakınız eksık yada hasarlı urun var ise hasar tespit tutanağı tutturunuz.Hasar tespiti yapılmayan kırık yada patlamış ürünlerden firmamız sorumlu değidir.Yanlış gelen ürünlerin telefisi 30 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

 

Siparişiniz Üç İş Gününde Kargoda
 

Sizlere hızlı bir hizmet sunmak için sadece Mng Kargo firması ile çalışmaktayız.Mesai saatleri içerisinde bize ulaşan siparişleriniz üç iş günü içerisinde hazırlanıp, kargo firmasına teslim edilmektedir. Paketler kargo firmasına teslim edildikten sonra ise yoldurumuna göre bir veya üç iş günü içerisinde size teslim edilir. Kargolar yakın bölgelere hemen hemen  ertesi gün ulaştırılabilmektedir ancak bu süre ile ilgili bir garanti kesinlikle ama kesinlikle verilememektedir. Doğrudan üreticiden sevk edilen ürünlerin size ulaşma süresi üç günden daha fazla sürebilir ancak bu özel durumlar ürün sayfalarında sizlere duyurulmaktadır.Cumartesi günleri alınan siparişler pazartesi günleri kargo firmasına teslim edilmekte olup cumartesi ve pazar günleri kargo gönderimi yapılmamaktadır.

Aşağıdaki maddeler siparişlerin gecikmesine sebep olabilir.

Yanlış teslimat adresi.

Ödemenin gecikmesi veya ödeme ile ilgili sorun oluşması.

Mng Kargo teslim sorunları. (Örn: Kötü hava koşulları.)

 

Sipariş Takibi
 

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, kargo kod numarasını da içeren otomatik bir e-posta alacaksınız. E-postanıza gelen kargo kod numarası ile MngKargo web sitesinden kargonuzun durumunu takip edebileceğiniz gibi Aynı kod numarasını kullanarak guvercinhastanem.com üzerinden "KARGOM NEREDE" bölümüne ulaşarak da siparişinizin takibini yapabilirsiniz. 

 

Kayıp Sipariş

Kargonuz sistem üzerinde "teslim edilmiştir" olarak görünüyorsa her yeri kontrol ettiğinizden emin olun. Bazen kargo firmaları kargonuzu yöneticinize, apartman görevlisine, güvenlik görevlisine, komşularınıza ya da garajınıza teslim edebilirler. Ya da sistem üzerinde kargonuzun tarafımıza iade edildiği bilgisine de ulaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda tarafımıza telefon ya da e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Biz yanlış kargo adresi vermiş olabiliriz, kargo aracı adresi bulamamış ya da sipariş paketiniz kargolama esnasında kaybolmuş olabilir. Bize ulaştığınız ve bizi bilgilendirdiğiniz sürece sorunlarınız en kısa sürede çözümlenecektir.

 

Evde Değilseniz
 

Eğer kargo firması size ilk geldiğinde evde değilseniz kargo çalışanı siparişi şubeye bırakcak ve siz kargoyu şubeden 2 gün içinde almak zorunda kalacaksınız.

 

Birlikte Gelen Ürünler
 

Sipariş verdiğiniz ürünler çoğu zaman aynı paket içerisinde size gönderilir ve aynı anda size ulaşırlar. Siparişiniz büyük olduğunda ya da nadiren, ayrı paketlerde size gönderilebilir. Bu durumlarda tarafınıza birden fazla kargo takip kodu gönderilir. Mng Kargo web sitesinde ya da guvercinhastanem.com kargom nerede bölümünde her paket için kargo detaylarınızı görebilirsiniz.


Hediye Çekleri ve Promosyonlar

Güvercin Hatanem dönemsel olarak (bayramlar, hayvanlar günü, yılbaşı v.b) hediye çeki dağıtabilir.
* Kişiye özel hediye çeki dağıtabilir. 
* Tutara göre hediye çeki dağıtabilir.
* Sepete göre hediye çeki dağıtabilir.
* Ürüne özel hediye çeki dağıtabilir.

Tüm hediye çeklerinin kullanım süresi maksimum 48 saattir. 48 saati geçen hediye çekleri kullanılamaz ve yenilenemez. Sitemizden alışveriş yapan müşteri bu durumu kabul ederek alışveriş yapar.

 

Türkiye Dışına Gönderim
 

Ülke dışına satış ve gönderim şu an için yapılamamaktadır ancak bu durum ile ilgili çalışmalar yürütülmekte ve en kısa süre içerisinde belirli bölge ve ülkelere satış planlanmaktadır.

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI RÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürnler için indirimli fiyatlar
GÜVENL ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldğınız rünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Gvercin Hastanem olarak tüm kanatlı hayvanlarınıza özel ; vitamin,yem katkısı,bakım ve sağlık alanında hizmet veriyoruz.Dünya nın en kaliteli rünlerini en uygun fiyata veriyoruz.Muhabbet kuşu,Kanarya,Papağan,Güvercin ilaçları ;Avrupada dan ithal ürünler Dac pharma,Pantex holland,Belgica de werd,Tyson,Röhnfried,Care 4 bird gibi rünleri mağazamızdan tedarik edebilirsiniz.Yerli ürünlerden Royal ilaç,Tarımsan,Refarm,Apex,Depovit sağlık ürünlerinin satışını yapmaktayz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır